Üst Göz Kapağı

Üst göz kapağı estetiği, genellikle 35 yaş ve üstü hastalar için önerilir. Ancak, yaşın yanı sıra, üst göz kapağı estetiği için en iyi adaylar, ciddi sağlık sorunları olmayan ve sigara kullanmayan kişilerdir. Bu işlem, aynı zamanda ciddi göz hastalıkları veya diğer göz problemleri olan hastalar için uygun olmayabilir.

Üst Göz Kapağı Estetiği İşlemi

Üst göz kapağı estetiği, genellikle lokal anestezi altında yapılır ve işlem yaklaşık bir saat sürer. Cerrah, göz kapağındaki fazla cilt ve yağ dokusunu çıkarır ve göz kapağının yeni bir şekil almasını sağlar. İşlem sonrasında, hastalar genellikle birkaç gün içinde iyileşir ve işlerine geri dönebilirler.

Üst Göz Kapağı Estetiği Fiyatları

Üst göz kapağı estetiği fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Fiyatlar, işlemi gerçekleştirecek cerrahın tecrübesi, ameliyathane ve anestezi masrafları, kullanılan malzemelerin kalitesi ve işlemin kapsamına bağlı olarak değişebilir. Estanbul Life Estetik Merkezi olarak, üst göz kapağı estetiği fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sonuç Olarak

Üst göz kapağı estetiği, üst göz kapağındaki sarkma ve cilt fazlalığı gibi estetik sorunları çözmek için kullanılan bir cerrahi işlemdir. Estanbul Life Estetik Merkezi olarak, deneyimli ve uzman cerrahlarımız ile bu işlemi en yüksek standartlarda gerçekleştiriyoruz. Üst göz kapağı estetiği hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bu işlemi yaptırmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.